JOUKKUEET, TURNAUKSET, TURNAUSTEN JOHTAJAT JA JOUKKUEIDEN YHTEYSHENKILÖT MAALIPALLON SM-SARJASSA KAUDELLA 2002-2003


Tältä sivulta löydät tiedot sm-sarjaan kaudeksi 2002-2003 ilmoittautuneista joukkueista, turnauksista, turnausten johtajista sekä joukkueiden yhteyshenkilöistä.

Turnaus, turnauksen johtaja, kotijoukkue / lyhenne, kotipaikka, joukkueenjohtaja

12.10.2002
Onnela
Tuusula
Laurell Hannu
Loma- ja kurssikeskus Onnela
Rantatie 34, 04310 Tuusula
p. (09) 2588 2218
faksi (09) 275 1548
hannu.laurell@nkl.fi

OLD POWER ONNELA (O.P. Onnela) / Tuusula
Ivonen Harri, Kinnunen Asko, 
Oikarainen Juha, Rautiainen Arto
Muikku Veli-Pekka
valm. Oikarainen Juha
Oikarainen Juha
Ullantie 31 C 5, 01400 Vantaa
p. 0400-438 880
f. 09-872 2369
juha.oikarainen@pp.nkl.fi


14.12.2002
Onnela
Tuusula
Katro Ben
Pengerkatu 11 B 52
00530 Helsinki
040-551 3851
ben.katro@pp.nkl.fi

HUN TEAM (HUN-T) / HELSINKI
Haukka Kalle, Mustonen Sami,
Mäkinen Arttu, Schleifer Georg
valm. Tolppanen Päivi
huolt. Malma Simo
Kalle Haukka
Uivelotie 14 C
01450 Vantaa
(09) 872 0790
040 546 10 12
kalle.haukka@nkl.fi


11.1.2003
Kuntolan koulu
Nurmijärvi/Rajamäki
Ruohonen Teemu
Jönsaksenpolku 3 A 18, 01600 Vantaa
p. 040-558 0342
teemu.ruohonen@omdfinland.fi

HUN (HUN) / HELSINKI
Aittola Veli-Matti, Lamminen Ville, 
Mikola Jari, Ruohonen Teemu
Ruohonen Teemu
Jönsaksenpolku 3 A 18, 01600 Vantaa
p. 040-558 0342
teemu.ruohonen@omdfinland.fi


8.2.2003
Varalan urheiluopisto
Tampere
Yrjänäinen Leena
Jokirannankatu 6, 33820 Tampere
p. 03-266 0335, 040-729 1053
faksi 03-2660340
luna6@koti.tpo.fi

GEBARDS  (GEB) / TAMPERE
Kauppila Marko, Leppänen Reino,
Liimu Jari, Rantanen Arto
Kivinen Jorma
valm. Leppänen Reino
huolt. Kauppila Minna
Leppänen Reino
Lehmustanhua 1C 18, 33480 Ylöjärvi
p. 0400-517 330
anita@koti.tpo.fi


5.4.2003
Kivimaan yläaste
Lahti
Rantala Jouni
Markkinakuja 2 D, 15300 Lahti
p. 040-742 0195
jouni.rantala@pp.nkl.fi

LAHDEN NÄPÄJÄ (NÄPÄJÄ)  / LAHTI
Hakkarainen Tanja, Heikkinen Sami,
Mattila Jarno, Posio Katja,
Posio Petri
valm. Mattila Jarno
Posio Katja
Reppurinkatu 4 C 50, 15240 Lahti
p. 041-441 6741
katja.posio@phnet.fi


24.-25.5.2003
Rovaniemi
Päätösturnaus