Sarjaturnaukset kaudella 2009 - 2010

Maalipallosivut
  • Suoraan sisältöön
  • SM-sarja
  • 1. divisioona
  • Maajoukkuetoiminta
  • Muu kilpailutoiminta
  • Maalipallokalenteri
  • Linkkejä ja yhteystietoja
  • Materiaalisalkku
  • Historiaa
  • Postituslista
  • Maalipallo.net t-paitojen tilauslomake
  • Vieraskirja

  • powered by FreeFind

    Maalipallosarjaturnaukset kaudella 2009-2010

    Kierros 1:
    
  • Aloitusturnaus SM+ 1-div. 24-25.10, Liikuntakeskus Pajulahti, Nastola Järjestäjänä Näkövammaisten Keskusliitto ry/Liikuntatoimi Turnausjohtaja: Timo Pelkonen, puh. 050 596 5015, timo.pelkonen@nkl.fi Kierros 2:
  • 21.11.2009 SM+1-div. Vehkojan koulu, Hyvinkää Järjestäjänä Pro Näpäjä 64 (Lahti) ja Näpäjä Ice Wind (Lahti) Turnausjohtaja: Katja Heikkinen, puh. 041 441 6741, katjaheikkinen@phnet.fi Kierros 3:
  • 5-6.12.2009 SM+1-div Liikuntakeskus Pajulahti, Nastola Järjestäjänä Lahden Näpäjä (Lahti) ja Pallopäät (Vantaa) Turnausjohtajat: Sami Heikkinen, puh. 044 506 8803, sami.heikkinen@phnet.fi ja Kaisu Hynninen, puh. 050 544 0995, kaisu.hynninen@gmail.com Kierros 4:
  • 21.2.2010 SM+1-div. Majatalo Onnela, Tuusula Järjestäjänä Old Power (Helsinki) ja Zombi (Vantaa) Turnausjohtajat: Erkki Miinala, puh. 044 291 2126, eki86@luukku.com sekä Heidi Koivunen, puh. 040 587 2526, heidi.koivunen@luukku.com Kierros 5:
  • 27.-28.3.2010 SM+1-div. Majatalo Onnela, Tuusula Järjestäjänä Dragons (Helsinki) ja Dragons-Oldies (Helsinki) Turnausjohtaja: Kalevi Aittola, puh. 050 363 0086, kalevi.aittola@luukku.com Lopputurnaus: 8.5.2010 SM+1-div. Varalan urheiluopisto, Tampere Järjestäjänä Näkövammaisten Keskusliitto ry/Liikuntatoimi Turnausjohtaja: Timo Pelkonen, puh. 050 596 5015, timo.pelkonen@nkl.fi
  • SM-sarjan joukkueet kaudella 2009-2010
  • Maalipallon 1. divisioonan joukkueet kaudella 2009-2010
  • Sivun alkuun | Palaute | Arkisto | Etusivu | webmaster@maalipallo.net

    Sivua on päivitetty 22.3.2010